kudu inşaat

KUDU İNŞAAT

Hakkımızda


Kudu İnşaat; 30 yılı aşkın süreden bu yana sürdürdüğü yurtdışı proje tecrübesini yurt içine de taşıyarak, tüm teknik detayları düşünülmüş konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

Kudu İnşaat, çağın gereksinimlerini hayata geçiren uzman kadrosuyla , itibar gören kent simgesi eserler ortaya çıkarmak için , özenli çalışmalarını her projeye artı değer katarak sürdürmekte ve bu ismi yeni nesillerle tanıştırmaktadır.

Kudu İnşaat her geçen gün büyümekte , ülkemize , işverenlerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarını yerine getirerek hedeflerini global platformda gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Yarının dünyasını inşa ediyoruz.

  1. Müşteri Memnuniyeti / “Kalite ve Mükemmellik”
  2. İleri Teknoloji ve Yenilik / “Klasik Hizmet Anlayışı Dışındayız”
  3. İş Sağlığı ve Güvenliği
  4. Profesyonel Yönetim

Mimari felsefemiz, iyi bir mimari kurgu etrafında , ekolojik ve iklimsel kavramlar, kullanıcın gereksinimleri ve çevreye olan duyarlılık ilkeleri göz önünde bulundurularak , yapılara dayanıklılık, estetik ve ruh katarak , hem yasam kalitesini yükseltmek hem de gelecek nesillere bırakılacak ortak kültürel mirasa değer katmaktır.

Tecrübelerimizden aldığımız güç , yüksek hayal gücü ile biçimlenen bakış açımız ve yaratıcı çözümlerimizle gönül verdiğimiz mimariye kalıcı çözümler üretmeye ve yaşamınıza değer katmaya devam edeceğiz.